Pravoslav Kotík
Při tanci
Id: 425901
akvarel/papír, rozměr listu cca 12 x 31 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 632x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč