Pravoslav Kotík
Sedící
Id: 1941
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 15 x 10,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2863x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 700 Kč