Pravoslav Kotík
Sedící žena
Id: 219205
olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
zobrazeno: 1503x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč