Pravoslav Kotík
Večer tříkrálový
Id: 448601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 37 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 383x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč