Pravoslav Kotík
Vystoupení
Id: 95310
kombinovaná technika/papír, velikost listu 29,5 x 41,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, list v horní části na několika místech poškozen, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3092x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
5.12.2017, 22:00:00
5.12.2017 | 21:08 | 1 500 Kč |