Pravoslav Kotík
Za úplňku
Id: 521803
olej/karton, rozměr 46 x 54 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, v místě podpisu vryp (viz foto)
zobrazeno: 2987x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
26 000 Kč
2024,10-1,15,20,46,00
minimální příhoz 1 000 Kč