Čas na serveru 09:00:23

Pravoslav Kotík
Za úplňku

Id: 521803

Za úplňku

  •  / Za úplňku / Pravoslav Kotík

olej/karton, rozměr 46 x 54 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, v místě podpisu vryp (viz foto)

zobrazeno: 6919x

Vyvolávací cena:
15 000

36 000