Pravoslav Kotík
Zátiší
Id: 216703
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po
zobrazeno: 1716x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč