Max Gaisser
Malíř
Id: 467903
olej/dřevo, rozměr 21 x 21 cm, značeno na pravé straně, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1635x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč