Quido Mánes
Podobizna hraběcího komorníka
Id: 465001
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience Muzeum umění Olomouc
zobrazeno: 10450x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč