Quido Mánes
Vycházka s koňmi
Id: 271504
olej/plátno, rozměr 21,ř x 31,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1850, lehce poškozený rám, uvedeno ve výstavní publikaci viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2488x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
77 400 Kč
Příhozy: 75