Rajko Tomič
Konvolut tří kusů
Id: 17301
1) Krojovaný pár, pastel/papír, velikost listu 48 x 32 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1927; 2) Akt, pastel/papír, velikost listu 34 x 25 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1927; 3) V polích velikost listu 32,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927; vše rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1937x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč