Rajko Tomič
Pohledna Drubrovník
Id: 96601
pastel/papír, velikost listu 46 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1621x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
19.10.2017, 19:39:00
22.9.2017 | 4:46 | 2 500 Kč |