Rajko Tomič
Rybáři
Id: 95004
olej/překližka, rozměr 75 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, odřeniny na obrazu
zobrazeno: 1797x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč