Radek Baláž
Čekání
Id: 354501
olej/plátno, rozměr 70 x 115,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, nerámováno
zobrazeno: 2196x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč