Radek Baláž
James Dean a jeho Porsche 550 Spyder
Id: 365805
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 2468x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč