Radek Jeroným Meduna
Pouta
Id: 50417
olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2797x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 50