Radomír Kolář
Klusáci
Id: 117610
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2249x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč