Radoslav Čáslavský
Při studiu
Id: 56415
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 35 cm, signováno vpravo, datováno 1947, ohnutý levý spodní roh malby, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2299x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 408 Kč