Raimund Ondráček
Po koupeli
Id: 10101
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním dobrém stavu
zobrazeno: 2262x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 580 Kč