Rainhold Justich
Májový déšť
Id: 232703
olej/měděný plech, rozměr 26,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 1790x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 55