Rainhold Justich
Na louce u potoka
Id: 112902
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 25 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno, lehce poškozený rám i pasparta
zobrazeno: 1665x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 650 Kč