Rastislav Michal
Setkání I.
Id: 387306
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno, malba v ploše vypadaná
zobrazeno: 942x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč