Richard Bloos
Dostihové odpoledne
Id: 65105
olej/plátno, rozměr 46,5 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 4568x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč