Richard Fremund
Konvolut dvou kusů
Id: 110512
nesignováno, sépie/papír, rozměry ve výřezu 19,3 x 15,3 cm a 20 x 16 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 1495x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 300 Kč