Richard Fremund
Paříž
Id: 18720
tužka/papír, rozměr 31 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, Paris, datováno 4/956, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2003x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč