Richard Fremund
Písek
Id: 254201
olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lokálně poškozená malba, poškozený rám
zobrazeno: 2777x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 110