Richard Fremund
Portrét
Id: 377606
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 785x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč