Richard Fremund
Portrét dívky
Id: 203309
olej/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 16,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 12741x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 700 Kč