Richard Fremund
Portrét paní Míly
Id: 224901
olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 2231x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
111 000 Kč
Příhozy: 98