Richard Fremund
U Trojského mostu
Id: 1503601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 42,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1953, obraz vystaven a publikován v autobiografii Richard Fremund viz str. 86, paspartováno, rámováno, zaskleno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2392x
Vyvolávací cena:
2 700 Kč
4 298 Kč