Richard Fremund
Vesnice
Id: 613
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 2. 1. 61, zaskleno, paspartováno
zobrazeno: 3273x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
12 800 Kč