Richard Fremund
Zrození Venuše a Jonáš
Id: 110505
litografie/papír, velikost tisku 45 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 23/50, zaskleno, paspartováno, rámováno, PO
zobrazeno: 1796x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
15.1.2018, 19:39:00
10.1.2018 | 16:56 | 2 000 Kč |