Richard Geiger
Pierette
Id: 511401
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná
zobrazeno: 398x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč