Čas na serveru 11:32:09

Richard Wiesner
Dívka s loutnou

Id: 500803

Dívka s loutnou

  •  / Dívka s loutnou / Richard Wiesner

kombinovaná technika, olej/tempera/sololit, rozměr 47 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 483x

Vyvolávací cena:

26 000