Richard Wiesner
Figurální kompozice
Id: 521802
olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 10713x
Vyvolávací cena:
18 500 Kč
230 000 Kč