Čas na serveru 11:46:31

Richard Wiesner
Figurální kompozice

Id: 521802

Figurální kompozice

  •  / Figurální kompozice / Richard Wiesner

olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 10713x

Vyvolávací cena:
18 500

230 000