Richard Wiesner
Mytologický výjev
Id: 536606
olej/překližka, rozměr 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
zobrazeno: 102x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
2024,12-1,02,21,04,00
minimální příhoz 500 Kč