Richard Wiesner
Portrét dívky
Id: 180001
olej/plátno/překližka, rozměr 61 x 51 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, poškozený rám, na několika místech poškozena malba
zobrazeno: 2224x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 500 Kč
Příhozy: 51