Richard Wiesner
Zamyšlená
Id: 86021
olej/plátno/sololit, rozměr 100 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 65, obraz krakelován, původní rámování, PO
zobrazeno: 3949x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 78