Richard Wiesner
Zelený stůl
Id: 160603
olej/tempera/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozené rámování
zobrazeno: 2012x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 49