Riko(Emerich) Mikeska
Na lodi
Id: 244620
olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm, značeno vlevo nahoře s datací, oděrky na dekorativní adjustaci,po
zobrazeno: 1592x
Vyvolávací cena:
3 600 Kč
10 000 Kč