Hella Guth
Stroj proti zapomínání
Id: 244611
olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, vystaveno ke 100. výročí autorčina narození (Rozpuštěné postavy, 2008, Galerie Roberta Guttmanna, Praha), uvedeno v publikaci Arno Paříka, Hella Guthová - Rozpuštěné postavy, str.37,po
zobrazeno: 3581x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 94