Robert F. Wacík (Vacík)
U řeky
Id: 1752
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3154x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
8 501 Kč