Robert Hliněnský
Pod červeným kopcem
Id: 82203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1815x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
11.7.2017, 19:57:00
17.6.2017 | 22:59 | 800 Kč |