Robert Jiran
Akt
Id: 406001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorským razítkem
zobrazeno: 6680x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 54