Čas na serveru 12:04:02

Robert Jiran
Akt

Id: 487004

Akt

  •  / Akt / Robert Jiran
  •  / Akt / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

zobrazeno: 1366x

Vyvolávací cena:

12 600