Robert Jiran
Akt
Id: 487004
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem
zobrazeno: 1366x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 600 Kč