Robert Jiran
Automobil
Id: 264904
olej/plátno, rozměr 50 x 70, značeno uprostřed dole a na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 13225x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč