Robert Jiran
Bílý závoj
Id: 335604
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a signatura
zobrazeno: 3452x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč