Robert Jiran
Casino
Id: 294701
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, drobná oprava v malbě, oděrky na rámu
zobrazeno: 10121x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 55