Robert Jiran
Černá a bílá
Id: 350102
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko,po
zobrazeno: 7460x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 003 Kč
Příhozy: 62