Robert Jiran
Černé perly
Id: 307601
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámová
zobrazeno: 3017x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 500 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 52